25 Kasım 2015 Çarşamba

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedir?


Herkese merhabalar.
Blogumu takip ettiyseniz daha önce de bir kaç kez kadına şiddete karşı postlarıma denk gelmiş olmalısınız.

Merak edenler için ;  ( lütfen tık tık )
Bacaklarını Topla 'yı duydunuz mu?


Kadın Cinayetlerinden siz de yorulmadınız mı? (8 Mart Dünya Kadınlar Günü)


Neden kol kırılıp yen içinde kalsın ki?

17 Kasım 2015 Salı

Coresatin ürün deneyimim hakkında...


Merhabalar.

Yorumlamakta oldukça geç kaldığım bir postum ile daha karşınızdayım. Coresatin numune paketi, Kurban Bayramı arifesinde adresime ulaştı. Paket içerisinde Jest olarak gönderilen şekerlemeler ile toplamda 6 farklı ürün vardı. Geciken yorumumu sabırla bekledikleri ve özellikle şekerlemeleri için çok teşekkür ederim.

12 Kasım 2015 Perşembe

G-20 2015 Türkiye / Antalya Zirvesi

Tarihçesine bakıldığında; 1975 Yılında Fransa'da başlayan ve diğer ülkelerin katılımı ile zamanla G-7 toplantılarından daha da büyük hale gelmiştir.Dünyanın en güçlü ekonomisine sahip olan ülke liderlerinin toplantısı önümüzdeki bir kaç gün içerisinde Antalya / Belek'te yapılacak. Bu etkinlik nedeniyle Dünya ülkeleri gözlerini ülkemize çevirmiş durumda. 

11 Kasım 2015 Çarşamba

Biz erdik muradımıza, siz çıkın kerevetinize...


Merhabalar.

Veee sonunda oldu işte! Biz de dünya evine girdik. Ailelerimiz ve sevdiklerimiz kadar inanın biz ne koşturduk ne de yorulduk. Başından sonuna kadar koşuşturan, ilgilenen, emek harcayıp yorulan ve bunlarla mutlu olabilen başka ailelerimize, yanımızda olan, gelemese de arayıp soran dostlarımıza, arkadaşlarımıza çoook teşekkür ederiz.

Şarj edilebilir diş fırçalarına dair doğru bilinen yanlışlar

Manuel diş fırçası şarj edilebilir diş fırçası kadar iyi temizler!
Yanlış.  İlk kullanımdan itibaren şarj edilebilir diş fırçaları manuel fırçalara oranla  2 kat daha fazla plak temizler. Bu özellik dişlerinizin yalnızca dış görünümü için değil, sağlığı için de oldukça önemli. Plak, dişin dış kısmını kaplayan bakteri tabakasıdır. Bakteriler yediğimiz yiyeceklerdeki şekerle beslendikleri için, zamanla asit oluştururlar. Bu nedenle bakterilerin diş yüzeyine yerleşmesi, diş ve diş eti hastalıklarının en önemli sebeplerinden biridir.
Oral-B’nin elektronik fırçalarının tamamında fırça başlıkları yuvarlak olarak tasarlanmıştır. Bu yenilikçi tasarım sayesinde her dönüşte farklı bir açıyla dişin tüm yüzeyinin temizlenmesine olanak sağlar. Küçük boyutuyla her bir dişin yüzeyine ve diş aralarına rahatlıkla ulaşabilir.
Şarj edilebilir fırçalar yalnızca ağız ve diş sağlığı konusunda problem yaşayan kişilere tavsiye edilmektedir!