30 Aralık 2015 Çarşamba

Mutlu Mutlu Seneler!


Merhabalar.

Malum, yarın 2015 yılının son günü bu sebeple enerjimiz biraz daha yüksek. Benim 2016 yılından beklentim, daha fazla merhamet, daha fazla sevgi, daha fazla hassasiyet, daha fazla duyarlılık, daha fazla sorumluluk duygusuna sahip insanlarla bir arada olabilmek...

Çamaşır Yıkamanın Keyifli Hali

Ev işleri arasında her hanımın farklı favorileri vardır. Mesela kimi ütü yapmayı sever , bazıları ise yemek yapmayı. Sevdiğiniz işlerin size verdiği keyif ise bambaşkadır ve terapik etkileri vardır. Başka dünyalara gider, hayaller kurar, güzel anları hatırlar, planlar yaparsınız.
Size harika bir haberimiz var. Artık bu keyfi size yaşatan favorileriniz arasına çamaşırı da ekleyebilirsiniz :) Çünkü Rinso bunu mümkün kılıyor.
Rengarenk paketleri ile raflarda dururken bile enerjisini yansıtan Rinso, çamaşır yıkamayı kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Rinso’nun Kır Bahcesi (Yeşil), Çiçek Bahcesi (Pembe) ve Büyülü Bahçe (Mor) şişeli sıvı deterjanları hem beyaz hem de renklileriniz için tortu bırakmayan bir temizlik vaad ediyor.

18 Aralık 2015 Cuma

Mama karşılığı blogunu yenilemek isteyenler: adres Shemellon ;)

Tatatataaaaaaaaam! 

Herkese selamlar! Karşınızda çok sevgili arkadaşım Shemellon (Gonca'mın) blog tasarımımı yaptıktan sonra blogum hakkında yaptığı güzel yorumlarına yer vermek istiyorum. 16 Aralık 2015 Çarşamba

Stresten Arınmak İsteyen Gelinler İçin Öneriler!

Tüm gelin adaylarına selamlar!

Yeni bir gelin olarak (herkes öyle diyor) bir kaç aylık evlenme paket programımda yaşadığım konsantre stresle nasıl baş ettiğimi sizlerle paylaşmak istediğim için buradayım. (amma uzun bir cümle oldu)

10 Aralık 2015 Perşembe

Bomonti’de yepyeni bir yaşama çok az kaldı… Bu çok özel yatırım fırsatını kaçırmayın!

155 apart daireli The House Residence ve 51 odalı The House Hotel, 2016 yaz döneminde Bomonti’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. 
Yenigün İnşaat yatırımı, The House Collection markası ve FYP’nin dizayn, marka ve konsept planlaması ile Bomonti’de hayat bulan The House Residence’da ince işler hızlı bir şekilde devam ediyor. Özel dizayn tasarımları ile hazırlanan örnek daireler, bugünden The House Residence tasarım anlayışını ve Bomonti’deki yaşamı keşfetmeniz için sizi bekliyor…

9 Aralık 2015 Çarşamba

Yılbaşı ağacı süslemenin haklı gururu!


Selamlar.

Turizm bölgesinde ve sektöründe çalışınca, ister istemez onların adetleri gereği 1 Aralık itibariyle Yılbaşı ağacımızı süslemiş olmamız gerekirdi... Ancak bu sene yalnız çalışıyor olmam ve yıl sonu hesapları vs ler nedeniyle elbette bunu yapmakta da geç kaldım. O.o

1 Aralık 2015 Salı

Madame Coco Alanya Mağazası Hayal Kırıklığım HakkındaMadame Coco ile tanışmam bundan yıllar önce olmuştu. O gün bu gündür gittiğim şehirlerde denk geldikçe mağazalarını gezmeden o şehirden ayrılmadım. Her mağazasından da o zaman ki ihtiyacıma göre illaki bir şeyler illaki almışlığım var hani yani.