http://www.mumyak.com/

Ürünleri ile bir arkadaşımın sanırım yılbaşı hediyesi ile karşılaşma fırsatı buldum.Sonrasında da sosyal medyadan takibe aldım.

Firma hakkında yazı yazmadan önce birkaç gün düşündüm.Sonunda cesaretimi toplayıp aramaya karar verdiğimde ne yalan söyleyeyim acemiliğim nedeniyle geri çevrilme korkusu yaşamadım değil.

...birinci sinyal sesi ikinci sinyal sesi ve bir bayan sesi

Gerginliğim nedeniyle hemen kısa şekilde kendimi tanıtıp konuya girdim...Sabırla dinleyen ses inanılmaz enerjik bir şekilde haklarında yazı yazmama müsade ettiklerini ve hatta memnun olacaklarını belirtti. (İNANAMADIM)

Sevgili MUMYAK firmasının kurucusu olan Damla Hanım'a öncelikle; anlayışı ve pozitif enerji veren sesi nedeniyle çok teşekkür ederim. Sosyal sorumluluk projelerindeki aktif rolleri sebebiyle tüm ekibinin emeklerine ve yüreklerine sağlık... Umarım niyetleri ve gönülleri güzel bu ekip ile ortak bir projede çalışma fırsatı bahanesi ile en kısa sürede tanışma fırsatı yakalarım...

Sevgili MUMYAK sitesini ziyaret ettiğinizde tüm ürünlerin karının %50 sinin bağışlanacağını göreceksiniz.Kampanya ne zamana kadar sürer bilemem ama bence en kısa sürede siz de ürünleri ile tanışmalısınız.

Yeri gelmişken love-ciklet kokulu mumlarını kesinlikle almanızı tavsiye ederim.Benim şimdi merak ettiğim ise leylak çiçeği kokulu mum olacak!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Evet yazımı okudunuz. Bu konuda sizinde fikrinizi merak ediyorum:)