20 Ekim 2015 Salı

Yetişkiner İçin Boyama Kitapcıklarına Alternatifler!

Merhabalar.


Ben şanslı bir çocuktum; çünkü babam, dayım yada halamlar bana birsürü boyama kitapçığı getirirdi Alamanyalardan. :) Son zamanlarda belki siz yada sevdikleriniz de yetişkinler için boyama kitapçıklarını edindiniz yada bir şekilde denk geldiniz. Piyasadakilerin dışında farklı boyama kitapçığı edinmek isteyenlere toparlanın dizlerimin dibine ;)Yukarıdaki arı vız vız ismini verdiğim ilk sayfacık en beğendiklerim arasında yer alıyor.
Bunun dışındaki tavus kuşlu olan alttaki sayfacık beni benden alan alternatifler içerisinde kesinlikle ilk on içerisinde yer alır. 


Venedik maskelerini sanırım hepimiz severiz. Biraz gizemli biraz seksi olduğu ortada. Alın size kendi hayallerinizdeki maskeleri şekillendirmek için en iyi alternatif.

Büyüdüğü halde hala masalları sevmeyen var mıdır acaba???  Güzel ve Çirkin sizin için aşağıda ;)


Papağanlı, kedili ve belki de zürafalı boyama sayfacıkları benimle birlikte sizlere de gelsin. Yoğun, yorucu ve stresli bir günün yada haftanın ardından birazcık hobilerinize vakit ayırmak isterseniz diye...Mutlu mutlu boyamalar dilerim. Çocukluğunuzun en tatlı hatıralarını hatırlamanız dileğiyle..
 Gününüz güzel geçsin!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Evet yazımı okudunuz. Bu konuda sizinde fikrinizi merak ediyorum:)