14 Nisan 2015 Salı

Aynı rüyayı görmek mümkün olabilir mi?

Selam,

Aynı rüyayı bir kaç kez görenlerden misiniz acaba???

Bende bir kaç adet rüya var ve dönem dönem kanal d' de ki arka sokaklar dizisi gibi, dönüp duruyor. :)))

Bunun üstüne ; Aynı rüyayı görmek mümkün olabilir mi? diye ben de küçük çaplı bir araştırma yaptım. Mümkünmüş!!!  Üstelik bu tarz rüyalar mesaj / yönlendirici rüyalar olarak adlandırılmaktaymış ( wuhuuuuu! çok ürpertici )

Dönem dönem gördüğüm tekrarı olan rüyalarımdan bir tanesini bir süredir görmesem de ( çok korkunç bir rüya ) bir diğerini yakın zaman içerisinde bir kaç gece üst üste gördüm.

Allah hayır etsin!

Bu rüyama göre ben bu resimlerdeki gibi taş sokaklarda dolanıyorum merdivenler çıkıyorum. Birbirine bağlantılı arnavut kaldırımı ve çiçekli yollarda yürüyorum falan filan...

Google görsellerde yaptığım araştırmalarım sonucunda yürüdüğüm sokaklardan biri sol resim İspanya'nın kuzey doğusunda yer alan Katalonya  Diğeri ise (sağdaki resim) Bagnoregio, Italya.

Sanki evimin arka bahçesi gibi hiç bilmediğim daha önce ismini bile duymadığım ve sadece bu karelerden bulabildiğim sokaklardaki rahatlığıma ve rüyamın tekrar edilmesine bakılırsa ki uzmanlar buna ''mesaj rüyası'' diyor bu ülkeler şu an için bilmediğim bir sebeple beni çağırıyor ( nasıl bahane ama ) :))) Aslında düzgün bir program yapılırsa seneye için belki önce İtalya; oradaki gizemli mesajı keşfedince de belki bir kaç gün sonra uçakla İspanya'ya geçilebilinir... :p

Maksat gezmek için bahane olsun!!!

Yalnız bu arada ben bu resimleri bulunca inanılmaz şok oldum. Rüyamda gördüğüm sokakların bire bir olması nedeniyle bu yazımı yazıp yazmamak hakkında oldukça uzun bir süre düşünme ihtiyacı hissettim. Çünkü rüyaların korkutucu yada değil, hayra yorulması ve herkese anlatılmaması gerekmektedir.

Daha fazla uzatmanın çokta alemi yok. Ben ufaktan hazırlıklara başlayayım bari ......

Rüyanız hayra çıksın ben gidiyorum ;)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Evet yazımı okudunuz. Bu konuda sizinde fikrinizi merak ediyorum:)